pokrętna i zaskakująca DROGA - od mieszczucha do pastucha, od menagera do farmera, od ewangelika do agnostyka, od statysty do anarchisty, a w ogóle to stamtąd tu.

Locations of visitors to this page
Blog > Komentarze do wpisu

na jesień morze kocyk?

się miałam pochwaliś jakiś czas temu, a mi umkneło...

kocyk udziergałam /czy wydziergałam?/ dla pewnej bardzo młodej damy.
ta bardziej różowa włóczka leżała w moim domu chyba ze sto lat. pamętam całą kolekcję kłębków i moją mamę, która co jakiś czas proponowała siostrze i mnie jakąś dzianinę. z włosem rozwianym i krzykiem na ustach uciekałyśmy gdzie pieprz rośnie!
i proszę - doczekała się!


niektóre przejawy jesieni mogą być zachwycające, no nie? morze takie rozchuśtane, roztańczone ostatnio... bo i wieje! a będzie bardziej, mocniej, mokrzej i zimniej. ech. ale fale piękne!

sobota, 09 października 2010, ukryta

Polecane wpisy

  • jesienne projekty latem

    huragan Bertha przywial zapach jesieni. ale tylko zapach. troche ulew, troche wiatru, troche chmur i calkiem sporo slonca - to po prostu irlandzkie lato. a kied

  • debiut

    www.smartbykat.blogspot.ie - rzuccie okiem tam koniecznie. Komentować możecie i tam i tu :) krytycznie tez! juz na otwarciu zarobilam pierwsza dyche, co pozwala

  • szbatowe okruchy

    pierwszy, noworoczny szabat! 5771! Shana tova! *** wczorajszy wieczór niespodziewanie upłynął nam pod znakiem "Narni" i "Władcy Pierścieni".

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2010/10/10 14:06:24
Do nas dopiero dzis dotarło to uderzenie jesieni. Ostatnich kilka dni było niesamowicie ciepłych: krótki rękaw, pranie na dworze schnące i te sprawy. Dzis za to chłodny podmuch prosto w twarz. Ale w domu jeszcze nie grzejemy - jeszcze ciepło - i wciąż śpimy przy otwartych oknach. Nie wiem, albo po lecie jeszcze tacy nagrzani jesteśmy, albo dom tak jeszcze trzyma ciepło.
Teraz znów będę czekać na wiosnę, choć tak naprawdę to lubię każdy okres. A Ty? Potrafię znaleźć przyjemność w prawie każdym dniu.


Pozdrowienia


A.

P.S. Odnośnie jednego z poprzednich wpisów - miło jest tak ocieplać stosunki, które czasem przez przypadek, ochłodziły się, prawda? Może niekiedy potrzeba takiej jakiejś przerwy, żeby przejrzeć na oczy? Mówię to na podstawie moich doświadczeń.
-
2010/10/13 01:43:11
wiem , wiem jak bardzo potrafi zniechęcić do wyjścia irlandzka pogoda , ale jakże ja tęsknię za tym morzem słonecznym, pochmurnym, spokojnym i rozszalałym
pozdrawiam